Генератор
«Ідеї цікавого сексу»

Іноді стосунки потребують нових гострих відчуттів. Зробити секс цікавим нескладно. Ми якраз зібрали кілька крутих ідей, як додати перцю в сексуальне задоволення.
Генератор
«Ідеї цікавого сексу»


Іноді стосунки потребують нових гострих відчуттів. Зробити секс цікавим нескладно. Ми якраз зібрали кілька крутих ідей, як додати перцю в сексуальне задоволення.
Генератор
«Ідеї цікавого сексу»


Іноді стосунки потребують нових гострих відчуттів. Зробити секс цікавим нескладно. Ми якраз зібрали кілька крутих ідей, як додати перцю в сексуальне задоволення.
Атмосфера

Насолодитися сексом сповна та урізноманітнити інтимне життя допоможе створення відповідної атмосфери. Створи запальний інтер'єр за допомогою ароматичних свічок або інших пахощів. Нинішній асортимент дозволяє вибрати будь-який аромат, навіть з афродизіаками.

Постільна білизна також відіграє роль. Набагато приємніше пеститися на красивих та доглянутих простирадлах. А якщо обрати шовкові, буде сексуальніше. Перевагу краще віддавати мінімалістичним варіантам, без будь-яких квіточок або мультиплікаційних картинок. Подібні дизайни лише відволікатимуть чоловіка.

  Локації

  Одноманітний секс швидко набридає та приїдається, що часто стає проблемою в стосунках і не тільки. Часом буденність в інтимі навіть призводить до депресії. Щоб уникнути подібного, спробуй щось нове. Кращим рішенням стане зміна локації. Разом з «Еротекс» ми зібрали кілька крутих варіантів.
   На кухні

   Коли немає можливості покинути будинок, зміна локації стане в пригоді. Займися зі своїм коханим швидким сексом на кухні. Нехай він зухвало зірве з тебе одяг, поверне до себе спиною та різко ввійде в тебе. Сексологи давно довели, що спонтанний домашній секс особливо заводить партнерів та приносить насолоду.
   На підвіконні

   Спробуй зі своїм МЧ привнести драйву в інтимне життя, зайнявшись сексом на підвіконні. Можеш повернутися спиною до нього, спершись на пластикову поверхню, а він увійде ззаду або сядь, розставивши ноги, щоб чоловік зробив кунілінгус.
   У душі

   Багато пар обожнюють займатися пристрасним сексом під струменем теплої водички. Звичайно, це не зовсім зручно й безпечно. Але, як-то кажуть, хто не ризикує... У такому разі краще використовувати стоячу позу догі-стайл – нахилися вперед і обіприся руками об стіну або край ванни, а хлопець нехай буде позаду.
   У машині

   Вдома добре, а в екстремальних умовах ще краще. Деякі парочки полюбляють автомобільні пригоди. Виконати всі сексуальні пози не вийде, але додати гостроти в непростих умовах – ще і як.
   У парку або лісі

   Громадські місця вважаються одними з найкращих збуджувачів. Думка про те, що хтось застукає, викликає страх і тим самим заводить. Тільки уяви: літо, вечір, природа, і ви займаєтеся сексом. Підшукайте з хлопцем досить безлюдне та затишне місце в парку або лісі, віддайтеся один одному. Можна спробувати навіть на лавці, якщо поруч нікого немає.
   На пляжі

   Хто не мріяв про секс на пісочку біля моря після перегляду романтичних фільмів, де подібне зображують часто-густо? Шум води, зоряне небо й ризик бути побаченими викликають особливе збудження та бажання насолодитися один одним.
   Іграшки

   Сучасний світ зробив секс технологічним і водночас цікавішим. Вібратор, анальні кульки, наручники, батіг, нашийник – все це додасть гострих відчуттів як тобі, так і партнеру.

   Наприклад, можете разом із хлопцем влаштувати сексуальну гру. Напишіть на папірцях свої найзаповітніші бажання та фантазії, по черзі витягаючи кожну й виконуючи написане. Якщо ж комусь результат не зовсім буде до вподоби або хтось відмовиться виконувати завдання, то в хід піде покарання з використанням іграшок.

    Контрацепція

    Не варто забувати, що контрацептиви так само впливають на відчуття, як і настрій, локація чи іграшки. Якщо ви вже давно разом, довіряєте один одному й хочете уникнути незапланованої вагітності, то можна використати протизаплідні вагінальні свічки «Еротекс». Цей метод може відкрити для вас із коханим нові враження, додати чуттєвості до інтимних дотиків та елемент гри у ваше сексуальне життя.

     Жіночий журнал Liza © Burda Ukraine 2020
     Photo: unsplash.com, fotolia.com, shutterstock.com
     Реклама лікарського засобу Еротекс. Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Наявні протипоказання та побічні реакції. Виробник та заявник: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49. РП МОЗ України: UA/4026/01/01, UA/4027/01/01, UA/4028/01/01 від 17.07.2019.