Свайп праворуч: курйозні історії сексу з партнером із сайту знайомств
Кумедні та цікаві історії жінок про секс із партнерами з Інтернету, яких журнал «Ліза» опитав для спільного проєкту з «Еротекс».
Свайп праворуч: курйозні історії сексу з партнером із сайту знайомств
Кумедні та цікаві історії жінок про секс із партнерами з Інтернету, яких журнал «Ліза» опитав для спільного проєкту з «Еротекс».
Свайп праворуч: курйозні історії сексу з партнером із сайту знайомств
Кумедні та цікаві історії жінок про секс із партнерами з Інтернету, яких журнал «Ліза» опитав для спільного проєкту з «Еротекс».

Сьогодні сайти знайомств найчастіше використовуються саме для пошуку сексуальних партнерів. Іноді подібні стосунки переростають у щось більше, а іноді залишають по собі слід із неприємних, курйозних або ганебних спогадів. Як не крути, а кожна подія в житті стає хорошим уроком. Завдяки сексуальному досвіду можна стати розкутішою, зрозуміти свої можливості, недоліки або навчитися чомусь новому.

Саме на таку думку наводять історії жінок, яких журнал «Ліза» опитав для спільного проєкту з «Еротекс». Ми попросили поділитися кумедними та класними історіями про секс із партнерами, знайомства з якими сталися безпосередньо на сайті знайомств. Читай, що вийшло.

Увага! Автомобільна пригода

«Познайомилася з хлопцем у «Тіндері». Після п'ятнадцяти свайпів уліво думала, що вже нікого цікавого не знайду. Написати я вирішила лише одному. Блакитноокий шатен зачепив мене своєю статурою, легкою борідкою та відміченими інтересами в музиці й кіно. Він швидко відгукнувся на моє «Привіт» та запропонував зустрітися.

У житті виявився ще кращий, ніж на фото. Ми походили, погуляли, поговорили (з ним було весело, а це мене особливо заводить). На вулиці було досить тепло, хоча був травневий вечір. Я була в коротенькій сукні, а хлопець – у джинсах і футболці.

Коли ми сіли на лавку, він поліз цілуватися. Наші губи злилися в пристрасному поцілунку, виникло серйозне збудження. Він запропонував перебратися в машину. Палаючи від пристрасті, я не стала заперечувати, хоча там було затісно. Доводилося вивертатися всіма способами.

Я намагалася бути дикою левицею, але не вийшло. У таких умовах про задоволення можна було не мріяти. Я вирішила зробити йому мінет, щоб скоріше закінчити. Коли ж мій партнер підійшов до фіналу, мабуть, йому захотілося зробити добру справу. Може, попередити. Так, на піку пристрасті він пронизливо вигукнув: «УВАГА-А-А!!!» Для мене це було так несподівано, що я розсміялася. Звісно, його це засмутило. Після побачення ми більше не бачилися».
bn
Уваг
Гола втеча

«Одного разу ми з подругою пішли на подвійне побачення. Вона познайомилася з хлопцем на «Баду», а він запросив друга. Йому було 27, а мені 23. У такі «походи», зазвичай, йдуть не найсимпатичніші хлопці, але мені, схоже, пощастило. Ми компанією вибралися на набережну, трохи випили та якось розійшлися. Літо, ніч, поруч ні душі. Слово за слово, справа дійшла до сексу.

Ми знайшли затишне містечко зі столом та навісом. Вже й не згадаю, де воно знаходиться. Я та мій супутник роздяглися й приступили до сексу. Я закинула йому ноги на шию, і впродовж п'яти хвилин ми насолоджувалися один одним. Все б нічого, як раптом з'явилося світло й заревів двигун.

Виявляється, поряд стояла машина й хтось вирішив у цей момент поїхати. Я злякалася, скинула ноги з плечей МЧ, сплигнула зі столу та побігла з голою дупою ховатися за дерева, відносячи за собою не лише власну сукню, а й штани хлопця. А він дав деру за мною. Фух, згадую цю історію й досі. Так соромно та страшно було».
Перерване кохання

«Свого хлопця я зустріла на сайті знайомств, зустрічаємося вже два роки, а перший курйозний випадок стався лише недавно… Поїхала я у відрядження. Всі два дні обмінювалися з коханим відвертими фото в месенджерах – то було вогонь! У нас накопичилося стільки пристрасті, що при зустрічі ми відразу злилися в поцілунках та приступили до оральних пестощів. Я вирішила здивувати хлопця, надівши презерватив ротом. Розкрила його, взялася надягати, але в процесі випадково прокусила зубами. Все було б нічого, якби він не був останнім... Після стількох днів розлуки й онлайн-розігріву – такий облом…»
А от
А от щоб не втрапляти в подібні ситуації та отримати задоволення від природного сексу зі своїм коханим чоловіком, можна мати в запасі інші засоби контрацепції. Для постійних сексуальних партнерів хорошим варіантом можуть стати протизаплідні вагінальні свічки «Еротекс» . Вони не впливають на гормональний фон1, ефективно2 запобігають небажаній вагітності, мають антисептичні3 та зволожувальні4 властивості.
1«Еротекс» не містить гормонів, не поглинається слизовою оболонкою піхви, діє тільки місцево і не потрапляє в системний кровообіг (згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу «Еротекс»).
2Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу «Еротекс», за умови правильного застосування та дотримання всіх вимог частота небажаної вагітності становить приблизно 1 % на рік.
3«Еротекс» має антисептичну й протимікробну дію та знижує ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, проте не виключає його повністю. Цей метод контрацепції не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом.
4Мається на увазі, що супозиторії «Еротекс» мають помірний зволожувальний ефект.
Жіночий журнал Liza © Burda Ukraine 2020
Photo: unsplash.com, fotolia.com, shutterstock.com
Реклама лікарського засобу Еротекс. Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Наявні протипоказання та побічні реакції. Виробник та заявник: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49. РП МОЗ України: UA/4026/01/01, UA/4027/01/01, UA/4028/01/01 від 17.07.2019.