Гід з оргазму: чоловічий та жіночий
Не секрет, що оргазм вважається ознакою відмінного сексу. Розповідаємо, що таке оргазм, як він проявляється в чоловіків і жінок, як довести до оргазму та як його досягти.

Гід з оргазму: чоловічий та жіночий
Не секрет, що оргазм вважається ознакою відмінного сексу. Розповідаємо, що таке оргазм, як він проявляється в чоловіків і жінок, як довести до оргазму та як його досягти.

Гід з оргазму: чоловічий та жіночий
Не секрет, що оргазм вважається ознакою відмінного сексу.
Розповідаємо, що таке оргазм, як він проявляється в чоловіків і жінок, як довести до оргазму та як його досягти.


Неймовірне відчуття максимальної насолоди, коли відбувається викид сексуальної напруги та виникають солодкі відчуття, — це оргазм. У перекладі з грецької означає «набухати, палати пристрастю», а отже почуття по завершенню сексу повинні бути схожі, ніби ти «вибухаєш» від насолоди.

Однак не завжди жінка досягає ту саму найвищу точку сексуального збудження. Деякі навіть імітують відчуття, щоб не засмутити партнера. Спеціально тому ми розробили гід, який допоможе зрозуміти сутність цього процесу.

Що таке оргазм

Оргазм являє собою максимальне сексуальне збудження, що характеризується сильним почуттям задоволення й насолоди. Стогін, прогини в спині та гучні крики — зовсім не те, тому забудь постільні сцени з фільмів.

З фізіологічної точки зору під час отримання оргазму в першу чергу частішає дихання та серцебиття, підвищується артеріальний тиск, потім скорочуються м'язи (причому ледь помітно, нагадуючи судоми) піхви, щиколоток, пальців ніг.

Також можливі почервоніння шкіри грудей та обличчя. А ось безпосередньо під час самого оргазму вчені-сексологи відзначають розширення зіниць і пульсацію клітора.

  Якщо пік збудження досягнуто, явною ознакою стане виділення поту, але не через стрибки один на одному, а від прискореного серцебиття й скорочення м'язів. Отже, оргазм — реакція не тільки статевих органів, а й усього тіла!
  Оргазм у чоловіків і жінок

  У чоловіків оргазм зазвичай проявляється в момент еякуляції — поштовхами статевого члена й виверженням сперми. Коли чоловік досягає свого піку, він уже не може зупинитися, тобто перервати оргазм.

  З жінками справи йдуть інакше. Здатність до досягнення оргазму для кожної абсолютно індивідуальна й залежить як від зовнішніх чинників, так і від ставлення до себе. Думки про недоліки під час сексу лише віддаляють від отримання насолоди.

  Чоловічий оргазм завжди піковий і короткочасний, закінчується виверженням сперми, що означає завершення статевого акту. А ось у жінки він буває багаторазовий, хвилеподібний, а може й взагалі не відбутися. Також оргазми партнерів відрізняються за механікою. У чоловіків під час «блаженства» скорочується бульбоспонгіозний м'яз, а в жінок — піхва.

   Деякі сексологи розрізняють кілька варіантів оргазму в прекрасної статі. Серед таких: вагінальний, кліторальний, матковий та інші. Також у деяких жінок оргазм може супроводжуватися викидом певної рідини — секрету парауретральних залоз.
   Секрети жіночого оргазму

   На відміну від чоловічого оргазму, який необхідний для продовження роду, жіночий оргазм вивчений недостатньо. Однак достеменно відомо, що досягти його можна.

   Багато в чому задоволення від сексу залежить від емоційного стану жінки, атмосфери, настрою та ставлення до себе й партнера. Жіночі ерогенні зони знаходяться по всьому тілу й можуть бути не до кінця розкриті, якщо ти себе погано знаєш. Це одна з причин проблем з оргазмом. Навчися розуміти своє тіло й говорити про свої бажання, тоді коханому буде легше доставити тобі задоволення.

   Оргазм триває кілька секунд, тому не обов'язково намагатися займатися сексом по кілька годин. При правильному втіленні бажань один одного вдасться отримати максимальну насолоду за хвилини.

    Більшість жінок досягають оргазму при стимуляції клітора, який вважається найбільш чутливою ерогенною зоною. Сексологи рекомендують включати подібні ласки під час статевого акту.
    Секрети чоловічого оргазму

    Для довідки: чоловіки теж здатні імітувати оргазм. І все з тих же причин — щоб не образити партнерку. На яскравість чоловічих відчуттів також впливають настрій, атмосфера, пози й ставлення до себе та дами серця. Повноцінний оргазм вдасться досягти лише за повної довіри, коли обидва партнери можуть емоційно розкритися.

    Чоловіки теж схильні переживати під час сексу: чи не пропаде ерекція, чи нормальний розмір члена, чи отримає вона оргазм. Звичайно, подібні думки не дадуть розслабитися й досягти бажаного, тому старайся бути відвертою з коханим або навіть просто партнером на одну ніч.

    Пам'ятай: чоловік досягає оргазму досить швидко. Щоб встигнути досягти піку одночасно, не соромся говорити про свої та його бажання, а також втілювати їх у реальність. Тільки в такому разі вийде класний секс.


     Також не забувай, що насолоджуватися пристрасним сексом дозволить контрацепція. У кожної пари своє ставлення до засобів безпеки. Деякі чоловіки не люблять відчуття в презервативах, а жінки відмовляються від оральних контрацептивів через їхній вплив на організм. Втім, є альтернатива для людей, які давно разом та довіряють один одному, — протизаплідні свічки «Еротекс» . Цей засіб ефективно1 запобігає небажаній вагітності, зволожує піхву3, має антисептичні2 властивості та не впливає на гормональний фон!
     1Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Еротекс, за умови правильного застосування та дотримання усіх вимог частота небажаної вагітності становить приблизно 1 % на рік.
     2Еротекс має антисептичну та протимікробну дію та знижує ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, проте не виключає його повністю. Цей метод контрацепції не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом.
     3Мається на увазі, що супозиторії Еротекс мають помірний зволожувальний ефект.

     Жіночий журнал Liza © Burda Ukraine 2020
     Photo: unsplash.com, fotolia.com, shutterstock.com
     Реклама лікарського засобу Еротекс. Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Наявні протипоказання та побічні реакції. Виробник та заявник: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49. РП МОЗ України: UA/4026/01/01, UA/4027/01/01, UA/4028/01/01 від 17.07.2019.