Секс без проникнення… і взагалі без сексу
Часом партнери змушені утримуватися від природного сексу з проникненням. Та не біда! Є безліч технік та способів для взаємних утіх, які приносять задоволення. Розповідаємо, як займатися сексом без сексу.
Секс без проникнення… і взагалі без сексу
Часом партнери змушені утримуватися від природного сексу з проникненням. Та не біда! Є безліч технік та способів для взаємних утіх, які приносять задоволення. Розповідаємо, як займатися сексом без сексу.
Секс без проникнення… і взагалі без сексу
Часом партнери змушені утримуватися від природного сексу з проникненням. Та не біда! Є безліч технік та способів для взаємних утіх, які приносять задоволення. Розповідаємо, як займатися сексом без сексу.

Який секс без проникнення? Реальний, приємний та в деяких випадках навіть корисний. Часом ти не можеш дозволити собі, щоб член партнера опинився всередині: хто знає, може, у тебе місячні, ти бережеш цноту, не дозволяє здоров'я або просто не той настрій. У будь-якому випадку це не привід відмовляти собі та коханому в задоволенні.

Сексологи переконані, що методики без проникнення не тільки дозволяють отримати сексуальну розрядку, а й урізноманітнити інтимне життя. Альтернативою стандартному сексу стануть оральні ласки та правильні пози. Розберімось докладніше.

Які пестощі обрати

1. Петтінг — популярний спосіб отримання задоволення через стимулювання ерогенних зон (рук, обличчя, шиї, вух), а також безпосередньо статевих органів (піхви, клітора, члена). Причому до всіх зон, крім генітальних, можна доторкатися лише через одяг. Ласки відбуваються через поцілунки, обійми, взаємне тертя тощо.

2. Мінет та кунілінгус — одні з найпопулярніших видів орального сексу. Партнери пестять статеві органи губами, ротом чи язиком. Вчені давно досліджують користь орального сексу для жінок: він може допомогти позбутися тривожності та зняти стрес.

  Пози для сексу без проникнення

  Пестощі та прелюдії урізноманітнюють інтимне життя, але справжньої чуттєвості додають спеціальні позиції. Зібрали кілька крутих варіантів спеціально для тебе.

  Грудні пустощі

  Хороший варіант інтиму без проникнень — пестощі за допомогою члена та жіночих грудей.
  Так, статевий орган партнера розміщується між грудьми, після чого робляться стандартні рухи вперед-назад. Щоб збільшити задоволення й знизити ризики тертя, перед початком процесу рекомендується нанести на жіночі принади трохи масажного масла або лубриканта.

   При цьому варіантів позиції для такого інтиму чимало: він лежить на спині, а ти над ним, він верхи на тобі або ти на колінах між його ногами.

   Поза 69, але не зовсім

   Часом інтерпретації вже відомих позицій сприяють виникненню нових. Звідси модифікована версія пози 69. Суть полягає в тому, що ти лежиш на спині, а твій хлопець розташовується зверху. При цьому змащений член він поміщає тобі не в рот, як годиться, а в пахву.

   Щоб додати насолоди, можеш вільною рукою погладити його сідниці або яєчка. А він нехай пестить твої ерогенні зони язиком або пальцями.
   Спробуй встояти!

   Досить цікава й своєрідна поза, яка перевіряє партнерів на стійкість. Встань і прогнися трохи вперед, спираючись на стіл або підвіконня. Партнер нехай розташовується позаду. Потім своїм добре змазаним пенісом нехай ковзає між твоїми стегнами.

   Також можеш нахилитися більше вперед, щоб член коханого діставав до статевих губ та ніжно стимулював клітор.

   Майже вершниця

   Подібна інтимна гра полягає в отриманні приємних відчуттів. Осідлай партнера, цілуючи його в шию та торкаючись грудьми до його губ, а він нехай гладить і засипає поцілунками твої соски.

    Потім спусти з хлопця штани, залишивши тільки труси. Проведи рукою по його лобку та члену, який здіймається під білизною. А після прелюдій можна перейти до оральних пестощів у вигляді мінету або кунілінгусу.

    Також не забувай, що насолоджуватися пристрасним сексом дозволить контрацепція. У кожної пари своє ставлення до засобів безпеки. Деякі чоловіки не люблять відчуття в презервативах, а жінки відмовляються від оральних контрацептивів через їхній вплив на організм. Втім, є альтернатива для людей, які давно разом та довіряють один одному, — протизаплідні свічки «Еротекс» . Цей засіб ефективно1 запобігає небажаній вагітності, зволожує піхву3, має антисептичні2 властивості та не впливає на гормональний фон!
    1Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Еротекс, за умови правильного застосування та дотримання усіх вимог частота небажаної вагітності становить приблизно 1 % на рік.
    2Еротекс має антисептичну та протимікробну дію та знижує ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, проте не виключає його повністю. Цей метод контрацепції не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом.
    3Мається на увазі, що супозиторії Еротекс мають помірний зволожувальний ефект.

    Жіночий журнал Liza © Burda Ukraine 2020
    Photo: unsplash.com, fotolia.com, shutterstock.com
    Реклама лікарського засобу Еротекс. Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Наявні протипоказання та побічні реакції. Виробник та заявник: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49. РП МОЗ України: UA/4026/01/01, UA/4027/01/01, UA/4028/01/01 від 17.07.2019.